Informace

Zde naleznete všechny informace, které se týkají Vámi vybraných novostaveb...

Projekt „Novostavby – Rokytovec“ zaměřený na individuální výstavbou nízkoenergetických rodinných domů v obci  Rokytovec u Mladé Boleslavi   realizuje společnost JUNIST s.r.o., která si jako výhradního prodejce zvolila realitní kancelář Reality K+L s dlouholetou působností na realitním trhu .
Výstavba nízkoenergetických domů bezprostředně navazuje ze severní strany obce na stávající zástavbou rodinných domů a dotváří tak logické uzavření zastavěného území. Rodinné domy o dispozici 5+kk, které mají zastavěnou plochu 89,4 až 132 m2, a obytnou plochu od 136 až 149 m2, jsou postaveny na vlastním pozemku o velikosti od 280m2 do 771m2 a svou rozlohu poskytují dostatečný komfort naprostého soukromí, které je při bydlení v rodinném domě největší výhodou.
Nabízené novostavby nízkoenergetických domů stojí na vlastních pozemcích s již připojenými inženýrskými sítěmi – elektřinou, veřejným vodovodem , kanalizací svedenou do obecní čističky, přístupovou asfaltovou silnicí a chodníky s veřejným osvětlením. O postupu výstavby a podmínkách prodeje Vás budeme rádi informovat, proto nás neváhejte kontaktovat. Jsme připraveni Vám poskytnout veškeré potřebné informace a maximální individuální přístup.

Novostavby rodinných domů v obci Rokytovec se od ostatních developerských projektů v blízkém okolí liší především v kvalitě použitého stavebního materiálu, obytné plochy a stavebních pozemků .Porovnejte náš projekt s podobnými v blízkém okolí:

Náš projekt se od ostatních liší především:

  • V obytné ploše celého domu , která je o 30m2 větší ,než ostatní nabídka podobných projektů v okolí.
  • V šířce zdiva 30cm + zateplení domu 20cm.
  • Ploše stavebního pozemku, který je 2x větší něž u konkurence.
  • Vetší okna s trojskly Schodiště v domě 110 cm široké.
  • Standardně umístěna krbová vložka včetně vložkovaného komínu.
  • Protihluková izolační vrstva mezi patry .
  • V přízemí domu se nachází kromě jiného komora a technická místnost.